Auto Asociācijā tiek uzņemti jauni biedri Green Motors un KG Knutsson

(30.09.2019.)

Auto Asociācija ir profesionāla organizācija, kas dibināta 1994.gadā un apvieno automobiļu, rezerves daļu tirgotājus un auto servisa pakalpojuma sniedzējus. Šobrīd asociācijā ir 21 biedrs, kas pārstāv vairāk kā 30 vieglo un kravas automobiļu, autobusu ražotāju, kā arī lielu skaitu auto aksesuāru zīmolus. Asociācijas darbības mērķi un aktīva darbība ir vērsti uz godīgas uzņēmējdarbības veicināšanu, kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu un preču tirdzniecību, Latvijas sabiedrības izglītošanu par mehānisko transportlīdzekļu iegādi, ekspluatāciju un remontu, kā arī patērētāju tiesību aizsardzības jautājumiem.

 Šī gada septembrī Auto Asociācijā ir uzņemti jauni biedri uzņēmumi - Green Motors, Škoda pārstāvis, oriģinālo rezerves daļu tirgotājs un autorizētais serviss, kā arī KG Knutsson, augstas kvalitātes auto aksesuāru un rezerves daļu pārstāvis.

Green Motors SIA ir dibināts 2016.gada augustā, bet jaunais ŠKODA autocentrs atklāts 2017. gada oktobrī. Kopš GREEN MOTORS ienākšanas tirgū ŠKODA zīmols ir piedzīvojis nepārtrauktu, strauju izaugsmi, 2018.gadā sasniedzot 3. vietu jaunu vieglo pasažieru automobiļu tirgū, aizņemot turpat 8%  un  2019.gada 8 mēnešos jau vairāk kā 10% tirgus daļas. “Šobrīd Latvijā populārākais ŠKODA modelis ir OCTAVIA, kas tieši šogad svin arī  savu 60.dzimšanas dienu, bet pieprasītākais no krosoveriem ir ŠKODA KODIAQ.  ŠKODA zīmols aktīvi strādā pie jaunu modeļu ieviešanas tirgū, tā piemēram jau šī gada oktobrī būs nopērkami pavisam trīs dažādi krosoveri – KAMIQ, KAROQ un KODIAQ”, Green Motors direktors Andris Sivickis.

KG Knutsson SIA darbību Latvijā uzsāka 2003. gada rudenī. Pa šo laiku vietējā tirgū ir labi pozicionēti un kļuvuši pazīstami tādi zīmoli kā Calix, Thule, Webasto, VDO, ZF, Hella, NGK, Philips, Blaupunkt, u.c. Lielākā daļa uzņēmuma klientu ir mazumtirgotāji, auto dīleri, auto aksesuāru veikali un auto servisi. KG Knutsson Latvijas biroja galvenie raksturlielumi – 4.6milj. apgrozījums 2018.gadā, 26 darbinieki, 1543m2 noliktavas platība un 240 piegādātāji no visas pasaules. KG Knutsson SIA Latvijas biroja mātes uzņēmums KGK Holding ir ģimenes uzņēmums ar centrālo biroju Sollentunā, Zviedrijā, kas darbojas jau vairāk kā 50 gadus. “Uzņēmums kā importētājs  šogad maina vairāk savu darbības akcentu uz vairumtirdzniecību, nostiprinot savu darbību pie esošiem un jauniem dīleriem un partneriem”, KG Knutsson direktors Normunds Prunte.